Hallitus

Suomen Urheilujohtajaseniorit ry:n asioita hoitaa hallitus, johon kuuluu vuosikokouksessa valitut puheenjohtaja ja vähintään viisi ja enintään seitsemän jäsentä. Hallituksen jäsenten toimikausi on vuosikokousten välinen aika.

Hallitus valitsee keskuudestaan varapuheenjohtajan. Hallitus voi valita sihteerin ja muut tarvittavat toimihenkilöt myös hallituksen ulkopuolelta.

Puheenjohtaja/Ordförande Kerstin Ehnholm                                                  kerstin.ehnholm(at)elisanet.fi     0400-407 539

Sihteeri/Sekreterare Marga Lindahl                                                                  marga.lindahl(at) kolumbus.fi     040-569 4598

Varapuheenjohtaja/Viceordförande Kristian Nyman kristian.nyman(at)luukku.com    0400-444 933

Jäsen/Medlem Eero Holstila                                              eero.holstila(at)gmail.com

Jäsen/Medlem Maija Innanen                                                      maija.innanen(at)gmail.com

Jäsen/Medlem Anna-Maija Kivimäki                                akivimak(at)welho.com

Jäsen/Medlem Rolf Mikkola                                                   rolf.mikkola(at)gmail.com

Jäsen/Medlem Eila Ruuskanen-Himma                                            eila(at)eilavie.fi 

Jäsen/Medlem Timo Sahi                                                 timosahi(at)mappi.helsinki.fi